Etap diecezjalny

Informacja ze strony diecezjalnej w  dniu pisania olimpiadyTUTAJ (09.03.2022)

Informacja ze strony diecezjalnej w  dniu wręczenia nagród – TUTAJ (17.03.2022)

 Wyniki Etapu Diecezjalnego

XXXII Olimpiady Teologii Katolickiej w Diecezji Łowickiej

OTK – Płock 2022

 Ogłoszenie wyników nastąpiło w obecności Ks. Biskupa Andrzeja F. Dziuby.

  UWAGA !!! – Zgodnie z § 1 ust. 2 i 3 załącznika nr 2 Regulaminu OTK w wyniku obecnej sytuacji pandemicznej do zawodów III stopnia kwalifikują się dwie osoby z każdej diecezji. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc uzyskują tytuł finalisty, o ile w II etapie uzyskają co najmniej 50% punktów. Jeśli któraś z dwóch pierwszych osób po zgłoszeniu zostanie skierowana na kwarantannę i nie będzie mogła wziąć udziału w Zawodach na szczeblu ogólnopolskim, to w dalszych zmaganiach III stopnia może wziąć udział osoba, która w etapie diecezjalnym zajęła trzecie miejsce.

xxx

OTK 2022 – etap diecezjalny, 09 marca 2022

GRATULACJE!!!

m-sce p-ty Nazwisko i Imię szkoła Katecheta
1 34 Ciesielska Barbara I L.O. im. Gen. J.H. Dąbrowskiego  w Kutnie Ks. Mariusz Lewandowski
2 29 Brocki Maciej LO im. B. Prusa w Skierniewicach ul. Sienkiewicza10 96-100 Skierniewice Elżbieta Woźniak
3 27 Gładka Weronika Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu,

ul. Pijarska 2, 99-400 Łowicz

o. Andrzej Lisiak SP

 

 

m-sce p-ty Nazwisko i Imię szkoła Katecheta
4 25 Wójcik Bartłomiej Pijarskie LO kl. II HL O. Andrzej Lisiak
4 25 Kuźnicka Paulina ZS nr 3 kl. III Tep

UL. KOŚCIUSZKI 4, 99-300 KUTNO

P. Anna Muszyńska
6 23 Franaszek Magdalena Prywatne LO SS Niepokalanek w Szymanowie s. Sara
7 22 Ciąpała Magdalena Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Władysława Grabskiego ul. Kaliska 5A, 99-400 Łowicz Wojciech Czapnik
8 20 Zapisek Adrian Pijarskie LO kl. IIPM O. Dariusz
9 16 Sobolewska Weronika ZSZ nr 2 Ul. Kościuszki 11

99-300 Kutno

Aleksandra Tondyra – Plewa
10 15 Świeszkowski Jan Pijarskie LO kl. IIPM O. Andrzej Lisiak
11 14 Jędrzejczak Zuzanna Zespół Szkół nr 1

Ul. Ozorkowskie Przedmieście 2

99-100 Łęczyca

Sławomir Szczech
12 10 Osówniak Malwina Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Władysława Grabskiego ul. Kaliska 5A, 99-400 Łowicz Wojciech Czapnik
13 8 Kowalczyk Zuzanna Zespół Szkół nr 1 ul. Podrzeczna 30, 99-400 Łowicz Tomasz Walczak

Diecezjalny etap XXXII OTK